seriale podobne do squid game

Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Obejrzałeś już Squid Game? Oto 8 podobnych seriali wartych zobaczenia

Produkcja Netflixa nie ma wyłączności na ludzkie dramaty i szeroko pojęty temat gry o życie. Zobacz najlepsze seriale nie ustępujące jakością Squid Game.

Inaczej jak fenomenem nazwać tego nie potrafię. Serial Squid Game niespodziewanie pobił rekord oglądalności na Netflixie i tym samym pomógł stacji osiągnąć spory wzrost wartości akcji na giełdzie. Stąd nie dziwi, że w planach wydawniczych jest już 2. sezon streamowanego hitu i niewykluczone, że pierwsza gra na licencji.

Na nowe produkcje z tego uniwersum długo sobie poczekamy, ale niekoniecznie należy organizować sobie czas w ramach niebezpiecznych gier w rzeczywistości. Wszak tym niech zajmują się politycy w Sejmie. A Wam, jeśli tęskno do takowej rozrywki, polecam sprawdzić czy nie ma innych seriali podobnych do Squid Game. Bo tak się składa, że są i to całkiem dobre (może nawet lepsiejsze)…

Seriale podobne do Squid Game:

1. Alice in Borderland

Squid Games i Alice in Borderland eksploatują ten sam temat dotyczący śmiertelnych gier, ale nie do końca w identyczny sposób. W tym przypadku głównym motywem jest walka o życie osób, które w dziwnych okolicznościach trafiły do równoległego świata. Tamże jedynymi mieszkańcami okazują się gracze zaproszeni przez tajemniczego mistrza gry, a ten w swojej utopii przygotował dla wszystkich zabawy, nie rzadko powodujące strach, niepewność, ale też chęć odkrycia prawdy nt. gry i jej autora.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%