Spider-Man: Miles Morales – zobacz nowe materiały z rozgrywki

0 komentarzy

Już wkrótce otrzymamy sporo nowych informacji o Spider-Man: Miles Morales. W sieci pojawiły się świeże materiały z gry, a niektóre redakcje otrzymały opis nowości w produkcji.

Nowa odsłona growego Spider-Mana jest dla wielu jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji na PlayStation 5. Miles Morales zapowiada się na świetne rozwinięcie pierwszego projektu Insomniac z „pajączkiem” w roli głównej i wkrótce otrzymamy więcej danych o samej grze.

Redakcje Game Informer i Famitsu otrzymały ogrom informacji o Miles Morales. Między innymi przekazano im szczegóły historii, rozwoju postaci, nowych kostiumów, mocach Miles’a i świecie gry.

Dodatkowo na kanale YouTube Game Informer pojawiła się zajawka artykułu, który ukaże się na łamach magazynu.

Na powyższym materiale możemy zobaczyć kilka krótkich, acz wymownych fragmentów rozgrywki. Szczególnie widowiskowo zapowiada się model walki, który zdaje się znacznie rozwijać to, co widzieliśmy w podstawowym Marvel’s Spider-Man.

Artykuł Game Informer zadebiutował już w formie cyfrowej, więc wyciek informacji o grze do sieci jest jedynie kwestią kilku godzin. Sam materiał ma zawierać aż 15 stron wypełnionych ciekawostkami o nowej grze Insomniac, więc osoby oczekujące na premierę powinny mieć się na baczności.

Spider-Man: Miles Morales pojawi się na rynku wraz z PlayStation 5. Gra będzie dostępna także na PlayStation 4.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się