Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Jak wygląda pierwsze zdjęcie z filmu Spider-Man 3?

Tom Holland grający w filmie Spider-Man 3 chce na fotce przekazać fanom coś ważnego.

Aktor wrzucił fotografie, na której zachęca do tego by zabezpieczyć się przed koronawirusem. Na Instagramie napisał Noście maski. Ja noszę dwie. Jak widać Tom Holland grający Nathana Drake’a również w filmie Uncharted jest ostatnimi czasy bardzo rozchwytywany.

Tom Holland wears two masks in first Spider-Man 3 set photo - CNET

Krążą pogłoski, że w produkcji pojawi się Doktor Strange, grany przez Benedicta Cumberbatcha. Ma on zostać mentorem protagonisty. Obecność tej postaci sugeruje podróże po różnych alternatywnych rzeczywistościach. Czy uświadczymy na ekranie innych superbohaterów walczących ze złoczyńcami w odmiennych uniwersach? Niebawem na pewno się dowiemy.

Premiera filmu została zapowiedziana na dzień 17 grudnia 2021 roku. Stara wersja Spider-Mana 3 (wydana przed restartem serii) pojawiła się na rynku w 2007 roku. Pozycja przedstawiała losy Petera Parkera, którego kostium połączył się z substancją z kosmosu. W rezultacie Człowiek Pająk zyskał olbrzymią siłę ale jego praworządna natura zaczęła ulegać deprawacji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się