Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Spider-man 3. Tobey Maguire i Andrew Garfield również wystąpią w filmie

Tobey Maguire i Andrew Garfield mają się pojawić jako alternatywne wersje Człowieka-pająka w produkcji Spider-man 3.

W widowisku zobaczymy aż trzech Spider-manów! Poza Tomem Hollandem, na ekranie pojawi się również Andrew Garfield i Tobey Maguire. Do spotkania bohaterów w filmie dojdzie dzięki portalom prowadzącym do innych wymiarów. Analogiczne rozwiązanie pojawiło się w animacji Spider-Man Uniwersum i zostało bardzo pozytywnie ocenione przez widzów.

Potwierdzono również, że w roli Doktora Octopusa powróci Alfred Molina, na ekranie zobaczymy również Andrew Garfielda i Emme Stone. To jednak nie koniec niespodzianek! W projekt zostali zaangażowani także Benedict Cumberbatch (Doktor Strange) oraz Jamie Foxx (Elktro). Szykujcie się więc na zatrzęsienie sław!

Premiera Spidera-mana 3 została ustalona na dzień 17 grudnia 2021 roku. Miejmy nadzieję, że koronawirus nie pokrzyżuje planów filmowcom i amerykańska wytwórnia Columbia Pictures dostarczy nam oczekiwany hit już za rok.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się