W serialu Skarb narodów pojawi się członek oryginalnej obsady. Wielki powrót Rileya

serial Skarb narodów - w produkcji wystąpi Justin Bartha
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Skarb narodów, czyli nadchodzący serial produkcji Disneya, zyskał nowego członka obsady. Możecie go pamiętać jeszcze z oryginalnych filmów.

Wiadomo już, że w serialu powróci Riley Poole, a wcieli się w niego ponownie Justin Bartha. Aktor powtórzy tym samym swoją rolę z pierwszego Skarbu narodów z 2004 roku, a także z jego kontynuacji zatytułowanej Skarb narodów: Księga tajemnic.

Obsadzenie Justina Barthy oznacza, że serial osadzono w tym samym świecie co dwa wspomniane filmy; teoretycznie jest zatem nadal możliwość, że do swoich ról powrócą także Diane Kruger lub Nicolas Cage, choć – szczególnie w przypadku tego drugiego – jest to raczej mało prawdopodobne. Nie wiadomo nadal, czy aktor zaangażuje się w prace nad trzecią częścią serii filmów; po latach zawieszenia projekt miał być wznowiony w 2020 roku, lecz jak do tej pory nie poznaliśmy na jego temat żadnych konkretów.

Skarb narodów jako serial opowie o przygodach młodej dziewczyny, która próbuje odkryć tajemnicę swojego pochodzenia. Rodzinne sekrety doprowadzą ją do kolejnego skarbu. W główną rolę wcieli się Lisette Alexis, oprócz niej pojawią się m.in. Lyndon Smith, Zuri Reed, Jake Austin Walker, Antonio Cipriano oraz Jordan Rodrigues. Wiadomo już także, że w serialu zobaczymy Catherine Zetę-Jones; aktorka zostanie przeciwniczką grupy poszukiwaczy.

Jak na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie serial ujrzy światło dzienne. Produkcja będzie dostępna na platformie streamingowej Disney+.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie