Diane Kruger, Nicolas Cage i Justin Bartha w filmie Skarb narodów

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Skarb narodów z Nicolasem Cage’em otrzyma serialowy spin-off

Popularny film przygodowy z 2004 roku otrzyma niedługo spin-off w formie serialu. Skarb narodów zobaczymy na Disney+.

Jon Turteltaub powraca po blisko 20 latach jako producent do jednego ze swoich projektów. Nadchodzący serial będzie jednak wyłącznie spin-offem filmu, co oznacza, że prawdopodobnie nie zobaczymy w nim Nicolasa Cage’a; to on grał główną rolę w oryginalnym Skarbie narodów. Tytuł skupi się na postaci Jess, młodej dziewczyny, która próbuje rozwiązać zagadkę własnej rodziny, a przy okazji odnaleźć kolejny skarb. Pomogą jej w tym przyjaciele; wiadomo już także, kto wcieli się w poszczególne postaci.

Główną rolę w serialu Skarb narodów zagra Lisette Alexis, młoda i nieznana jeszcze szerokiej rzeszy widzów. aktorka. Jak podaje portal Deadline, oprócz niej na ekranach pojawią się: Lyndon Smith, Zuri Reed, Jake Austin Walker, Antonio Cipriano oraz Jordan Rodrigues. Pierwszy odcinek wyreżyseruje Mira Nair, natomiast scenariusz napisali Marianne i Cormac Wibberley.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie serial zadebiutuje na Disney+. Jako że platforma pojawi się w naszym kraju już latem tego roku, najprawdopodobniej polscy widzowie otrzymają od razu dostęp do produkcji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%