seriale oparte na książkach

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

TOP 10 seriali opartych na książkach

Przedstawiamy najciekawsze, najbardziej emocjonujące i wciągające seriale oparte na książkach, jakie powstały w ostatnich latach.

10. Koło czasu

Wprawdzie serial wyszedł dopiero w 2021 roku, już zasłużył na miejsce w naszym zestawieniu. Produkcja od Amazonu spotkała się z dobrymi recenzjami, a twórcy wspominali już coś o przeniesieniu na ekrany wszystkich 15 powieści z serii. Koło czasu jest bowiem oparte na twórczości Roberta Jordana, którego dzieło kontynuował następnie Brandon Sanderson na podstawie oryginalnych notatek pierwszego z pisarzy. Jeśli macie ochotę na naprawdę porządnie napisaną sagę fantasy, to śmiało możecie sięgnąć właśnie po Koło czasu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%