Gwiazda serialu The Last of Us o podejściu do swojego bohatera. „Joel bardzo mi imponuje”

Pedro Pascal w filmie Nieznośny ciężar wielkiego talentu
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Seriale

Serial The Last of Us to jedna z najbardziej wyczekanych przez graczy produkcji. Pedro Pascal, czyli serialowy Joel, opowiedział o niej coś więcej.

Aktor w rozmowie z portalem GQ opowiedział m.in. o tym, czy sam grał w The Last of Us. Jak się okazało, Pascal nie czuje się zbyt pewnie w grach video, choć w tym przypadku pozostał pod wrażeniem tytułu:

„Niestety brakuje mi umiejętności. Próbowałem, wiecie. A po kilku minutach musiałem oddać pad siostrzeńcowi. To naprawdę wymaga pewnego rodzaju umiejętności, a ja ich nie mam.

Patrzyłem tak długo, jak mogłem, ale później musiałem wyjechać z Florydy. Joel bardzo mi imponuje – całość robi ogromne wrażenie. A potem zacząłem się martwić, że mógłbym za bardzo go naśladować, co w pewnych okolicznościach byłoby w porządku, ale mogłoby też być błędem. Chciałem więc odsunąć się na dystans i zostawić to raczej w rękach Craiga Mazina oraz scenarzysty gry i współscenarzysty serialu, Neila Druckmanna.”

W tym przypadku trudno określić, czy serial The Last of Us zyskałby na naśladowaniu gry w 100%. Choć jak na razie produkcja zapowiada się na dość wierną adaptację, pozostawienie części decyzji aktorom wydaje się mądrym zabiegiem. Przy obsadzeniu Pascala w roli Joela nie musimy się zresztą martwić o jakość gry; aktor doskonale sprawdza się w swoich projektach.

Nadal nie wiadomo, kiedy dokładnie serial oparty na uwielbianych grach ujrzy światło dzienne. Najprawdopodobniej nastąpi to dopiero w 2023 roku.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie