Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Sega powraca na rynek konsol! Zobaczcie, co szykuje producent

Sega ma świetne wieści dla swoich fanów wychowanych na niezapomnianej 16-bitowej konsoli Mega Drive. Firma powraca na rynek!

Sega Mega Drive Mini pojawi się w sprzedaży w tym roku, choć nie poznaliśmy jeszcze konkretnej daty premiery. Sprzęt będzie czymś podobnym do NES Mini oraz SNES Mini, które zdobyły wielką popularność wśród osób tęskniących za starymi czasami. Sentyment się sprzedaje, więc Sega Mega Drive Mini ma sporą szansę na sukces.

Dużo będzie zależało od zestawu gier, jakie znajda się na wyposażeniu konsoli. Rozpiski tytułów nie poznaliśmy, lecz z pewnością taki pakiecik będzie zawierał Sonic the Hedgehog, dobrze byłoby zobaczyć w spisie gier pierwszą odsłonę Mortal Kombat czy coś z cyklu Castlevania.

9 premier na nowy tydzień. Najlepsze gry, które zadebiutują w cieniu God of War

Jakbyście mieli wybrać TOP 10 gier na Mega Drive, które chcielibyście zobaczyć w nadchodzącej wersji Mini, to jak wyglądałaby Wasza lista?

Poniżej wrzucamy pierwszy teaser Sega Mega Drive Mini i czekamy na kolejne szczegóły!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%