Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Rustler: Prologue za darmo. Pobawicie się w średniowieczne GTA?

Gra porównywana przez samych twórców do średniowiecznego GTA, doczekała się darmowego prologu. Jest to samodzielny wstęp do pełnej wersji Rustler.

Wskakuj na konia i ruszaj na swoją średniowieczną przygodę w Rustler: Prologue – samodzielnym wstępie do pełnej wersji gry. Pokieruj poczynaniami postaci o imieniu “Guy”. Morduj, rabuj, kradnij, oszukuj, zgarniaj hajs, dbając przy tym wyłącznie o swoją własną skórę.

Rustler: Prologue obejmuje trzy pierwsze misje wzbogacone o mini-gry oraz możliwość swobodnego zwiedzania świata z pełnej wersji Rustlera. To rodzaj fabularnego wstępu, będącego zupełnie niezależną, krótką grą z własnym początkiem i końcem. Wciel się w postać biednego chłopa i rozpocznij wspinaczkę po szczeblach feudalnej drabiny.

Główne cechy Rustler: Prologue:

  • Poznaj początek absurdalnej historii;
  • Wyćwicz się w walce, aby się przygotować  na dowolną jatkę w pełnej wersji gry;
  • Zapomnij o wszystkich swoich podręcznikach historii i przenieś się do czasów, które nigdy nie istniały;
  • Postaraj się uchwycić wszystkie odniesienia do popkultury;
  • Ujeżdżaj konie szybkie jak błyskawica;
  • A kiedy trzeba rzucaj kupą w strażników. Ostatecznie ratowanie własnej skóry może wymagać niekonwencjonalnych technik obrony.

Twórcy gry – studio Jutsu Games, przy wsparciu wydawcy – Games Operators, planują aktualizowanie Rustler: Prologue równocześnie z kontynuowaniem prac nad pełną wersją gry, aż do jej premiery.

Rustler: Prologue można pobrać za darmo ze Steam i również w sklepie Valve można dodać pełną wersję gry do swojej listy życzeń.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%