Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Ruined King to gra dla pojedynczego gracza w świecie League of Legends

Ruined King  jest produkcją RPG, rozgrywającą się w uniwersum League of Legends.

Aspekt fabularny w nowym tytule ma być silnie zaakcentowany. Jeśli cenicie uniwersum LOL, to na pewno ucieszą Was znajome twarze, które ujrzycie na zwiastunie. Pojawiają się tam: Miss Fortune, Illaoi, Braum, Yasuo, Pyke oraz Ahri. Póki co nie wiadomo jakich innych bohaterów ujrzymy w trakcie rozgrywki. Poinformowano również graczy o ważnym aspekcie dotyczącym mechaniki tytułu. Potyczki w grze mają odbywać się w systemie turowym.

Historia będzie koncentrowała się wokół rozwiązania zagadki Czarnej Mgły. Protagoniści wyruszają więc z portowego miasteczka Bilgewater w stronę Wysp Cienia, rozpoczynając tym samym wielką przygodę. Za produkcję ma odpowiadać studio Airship Syndicate, znane chociażby z takich tytułów jak: Battle Chasers: Nightwar i Darksiders Genesis.

Pozycja powinna trafić do sprzedaży w rok 2021. Ruined King pojawi się na komputerach PC (zarówno na usługę Steam i Epic Games Store), a także konsolach: PS4, PS5, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch.


Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się