Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

4 komentarze

Rozdajemy roczne konta PlayStation Plus i Xbox Live Gold!

Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy konkurs z naprawdę cennymi nagrodami.

Abonament PlayStation Plus oraz Xbox Live Gold to bardzo ważny element dla współczesnego posiadacza konsoli najnowszej generacji. Dzięki niemu możecie grać w sieci w swoje ulubione gry oraz pobierać specjalne darmowe produkcje w ramach subskrypcji. W naszym najnowszym konkursie do wygrania są 3 roczne abonamenty dla posiadaczy konsoli Sony oraz 3 subskrypcje dla tych, którzy mają sprzęt Microsoftu.

Organizatorem konkursu jest serwis Doladowania.pl – pierwsza platforma, dzięki której można kupować doładowania do gier online. Partnerem konkursu jest sieć komórkowa Plus.

NAGRODY I ZASADY KONKURSU

Do wygrania w naszym konkursie są:

– 3 x roczna subskrypcja na abonament PlayStation Plus,
– 3 x roczna subskrypcja na abonament Xbox Live Gold.

Aby wziąć udział w konkursie, należy sprostać dwóm zadaniom.

ZADANIE NR 1.

Pierwsze zadanie polega na odpowiedzi na dwa pytania:

1. Ile darmowych gier w miesiącu otrzymują gracze w ramach abonamentu PlayStation Plus?
2. Ile darmowych gier w miesiącu otrzymują gracze w ramach abonamentu Xbox Live Gold?

ZADANIE NR 2.

Drugie zadanie polega na doładowaniu konta w sieci Plus poprzez platformę Doladowania.pl kwotą min. 5 zł (najniższa możliwa stawka).

Co jeśli wykonacie oba zadania? Odpowiedzi na dwa pytania konkursowe przesyłacie na adres: kontakt@planetagracza.pl w tytule maila wpisując KONKURS DOLADOWANIA.PL.

UWAGA! W treści maila koniecznie wpiszcie swój numer telefonu. Jest to nam potrzebne do weryfikacji tego, czy wykonaliście drugie zadanie konkursowe. Ponadto dopisać należy, który abonament Was interesuje: PlayStation Plus czy Xbox Live Gold.

Kto będzie mieć szansę na wygraną? Tak samo jak w pozostałych naszych konkursach, wybieramy kolejne osoby z listy przesłanych zgłoszeń według następującego klucza:

Wybieramy 10, 20 i 30 osobę spośród tych, które wysłały do nas zgłoszenie i zaznaczyły w treści maila, że wybierają nagrodę w postaci PlayStation Plus oraz 10, 20 i 30 osobę spośród zgłoszeń dotyczących Xbox Live Gold. Liczymy na Wasze zaangażowanie!

Na wykonanie zadań konkursowych czekamy do 17 kwietnia 2016 roku. Trzy dni później, czyli 20 kwietnia ogłaszamy listę zwycięzców.

Organizatorem akcji jest serwis Doladowania.pl, który ma już 10 lat! W zakresie sprzedaży doładowań do gier ściśle współpracują z Sedoc. W serwisie Doladowania.pl można znaleźć doładowania do najpopularniejszych gier i abonamentów takich jak Sony PlayStation, Microsoft Xbox, Wargaming.net, Upjers, Counter Strike, Nexon, Gameforge oraz Margonem.

Doładowania do gier dostępne są w wersji web serwisu oraz poprzez aplikację mobilną Doladowania.pl. Płatności za dodatki do gier i abonamenty można dokonywać na kilka różnych sposobów. Poprzez kartę płatniczą, MasterPass lub transfer bankowy.

Partnerem naszego konkursu jest sieć komórkowa Plus.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się