Rockstar ma obsesję na punkcie detali w odświeżonym GTA V. Oto dowód

Takie zabiegi powinny nas tylko cieszyć.

Już w naszej recenzji GTA V na PS4 wspominaliśmy, że deweloper przykłada wielką wagę do szczegółów. Gracze odkrywają coraz więcej smaczków sprawiających, że wirtualne życie na ulicach Los Santos przybiera bardziej realnego wymiaru.


Serwis Gamepur przytacza kilka ciekawych detali w nowym GTA V, związanych z samochodami. Kiedy pojazd zostanie trafiony w bak paliwa i zacznie ono wyciekać, zobaczymy to również na desce rozdzielczej! Gdy zbiornik będzie pusty, lampka zgaśnie, a zaraz po tym silnik.

Możemy również strzelić w bak paliwa przeciwnika. Jeśli bak będzie suchy, samochód jednak nie wybuchnie, kiedy do niego strzelamy. Eksplozji nie zobaczymy również wtedy, gdy zaczniemy siać ołowiem do aut napędzanych silnikiem elektrycznym. Ostatnie spostrzeżenie dotyczy uszkodzeń samochodów. Gdy nasz pojazd jest tak uszkodzony, że spod maski pójdzie dym, na desce rozdzielczej włączy się lampka Check Engine.

Ponadto pamiętajcie, że jeśli przed przejazdem kolejowym migają światła, to pociąg naprawdę się zbliża!

Zauważyliście jeszcze jakieś inne smaczki, które świadczą o przywiązaniu Rockstar do detali? Dajcie znać w komentarzach!

Na deser kolejne porównanie grafiki w GTA V, tym razem na wszystkich czterech platformach.

Grafika w GTA V – PS4 vs. Xbox One vs. PS3 vs. Xbox 360

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

9 Shares
Share9
+1
Tweet