Polska gra o RoboCopie dostanie niebawem pokaz. Być może wyciekła data premiery

RoboCop: Rogue City na gameplayu. Polacy znów
Newsy PC PS5 Switch Xbox Series

RoboCop: Rogue City może okazać się niespodziewanym tegorocznym hitem. Gra może ukazać się w czerwcu, ale potwierdzenie powinniśmy dostać niedługo.

Krakowskie studio Teyon zaskoczyło graczy już wcześniej za sprawą solidnego Terminator: Resistance. Ich nadchodzący FPS może okazać się czymś jeszcze lepszym i bardziej dopracowanym.

RoboCop: Rogue City w czerwcu?

RoboCop to kolejna marka, za której przeniesienie na pole gier wideo odpowiada polskie Teyon. Deweloperzy mają dużo pasji i sporo ciekawych pomysłów. Choć ich poprzednia gra o Terminatorze nie była idealna, okazała się zaskakująco solidna. Teraz trzymam kciuki jeszcze bardziej, bo od lat wydawało się, że o RoboCopie wszyscy już zapomnieli.

Wydawca produkcji, firma Nacon, ogłosiła niedawno, że szykuje pokaz swoich nadchodzących gier. Wśród nich trzeba wymienić właśnie polskiego FPS-a o RoboCopie. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że poznamy także ostateczną i pełną datę wydania gry. Do tej pory ogłoszono jedynie, że ta ma ukazać się w czerwcu 2023 roku na PC, Xbox Series X i S oraz PS5 i Nintendo Switcha.

Na Amazonie pojawiła się jednak notka informująca o potencjalnej dacie premiery – 30 czerwca 2023 roku. I być może jest to faktyczny termin, choć z drugiej strony znacznie bardziej prawdopodobne jest to, iż mowa o placeholderze. Ten utwierdza nas jednak w przekonaniu, że wydawca może dotrzymać obiecanego, czerwcowego terminu i nie opóźni premiery. Zazwyczaj datę ostatniego dnia miesiąca podaje się jako oznaczenie premiery w danym miesiącu. Potwierdzenie tego powinniśmy dostać już 9 marca 2023 roku, na wydarzeniu Nacon Connect.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie