Antonio Banderas jako Zorro

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Prace nad serialem Zorro od Roberta Rodrigueza trwają. Projekt zmienił stację i ma już showrunnera

Robert Rodriguez kontynuuje swoje plany związane z przedstawieniem Zorro jako kobiety. Serial zmienił obecnie stację, podano także nowe informacje.

O planach reżysera wiadomo już od dawna, jednak od jakiegoś czasu nie pojawiały się nowe wiadomości na ten temat. Teraz, przy okazji zmiany stacji z NBC na The CW, o czym poinformował portal Deadline, mamy kilka nowych wieści o serialu. Do Rodrigueza oraz jego siostry Rebecki, którzy zajmowali się produkcją do tej pory, dołączył bowiem Sean Tretta (scenarzysta m.in. Mayans M.C.). Tretta został showrunnerem serialu, pomagał również przy pisaniu scenariusza. Pilot produkcji wyreżyseruje Rebecca Rodriguez.

Robert Rodriguez w swoim Zorro chce opowiedzieć historię młodej kobiety latynoamerykańskiego pochodzenia, która szuka zemsty za śmierć swojego ojca. W efekcie swoich działań trafia do tajemniczej organizacji i to w niej właśnie przyjmuje tożsamość Zorro. Nie wiadomo jednak, kiedy możemy spodziewać się premiery serialu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%