Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Resident Evil: Village straszy wilkołakami na nowym trailerze

Po zobaczeniu Resident Evil: Village znów mamy ciary. Nowy trailer gry udowadnia, że kontynuacja historii z VII części będzie odrobinę straszniejsza i bardziej mroczna…  

Capcom przygotował dla nas kolejny trailer Resident Evil: Village. I ja się cieszę z tego faktu niezmiernie, bo jako wielki fan VII części, zacieram ręce na całkiem nową przygodę. I będzie ona diametralnie inna od tego, co poznaliśmy wcześniej.

Film wyreżyserowano z godnie z kanonem serii – są potwory, jest tajemnica i jest Chris. Sugerując się udostępnionym materiałem wideo, jako Ethan zawędrujemy do tytułowej wioski, w której legendy ożywają na nowo. Prawdopodobnie mowa o wilkołakach i „człekokształtnych” zaklętych przez wiedźmy. W tle mamy też motyw okultyzmu i swoistej walki ze złem przy pomocy modlitwy.

Premiera Resident Evil: Village zaplanowana jest na 2021 rok. I tak jak było powiedziane wcześniej, 8. odsłona serii zadebiutuje tylko na konsolach nowej generacji (PS5 i Xobx Series X) oraz PC.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się