Resident Evil Village na nowej rozgrywce

0 komentarzy

W świeżym materiale promocyjnym od Sony tenisistka Naomi Osaka testuje możliwości PS5, eksplorując wieś w RE Village.

Mało kto wie, że Naomi Osaka jest wielką fanką produkcji wideo – japońska sportsmenka lubi grać na konsoli ze swoją siostrą. Sony zaprosiło tenisistkę, by sprawdziła możliwości nowego PlayStation, ogrywając Resident Evil Village. Sekwencje z gameplayem z tej produkcji zaczynają się pod koniec drugiej minuty nagrania.

Wideo pokazuje eksplorację tytułowej wioski. Lokacje wyglądają klimatycznie, choć widać, że nie jest to skończony produkt. Oprócz zaśnieżonej wioski obserwujemy mroczne wnętrza chat, które skrywają wiele tajemnic – w czasie krótkiej rozgrywki tenisistce zdarzyło się kilka razy podskoczyć.

Resident Evil Village zostało zapowiedziane w czerwcu 2020. Ponownie zagramy Ethanem z RE7 i tak jak w „siódemce”, będziemy obserwować wydarzenia z perspektywy pierwszoosobowej. Naszymi przeciwnikami będą między innymi szaleńcy i okultyści. Tytuł zadebiutuje już w 2021 roku, trafiając na PC i next-geny.

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się