Tę grę przeszło najwięcej osób w 2021 roku

Resident Evil Village najczęściej kończone 2021
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Resident Evil Village wygrał w kategorii “najczęściej przechodzona gra wideo 2021 roku”. Oprócz tego mamy garść innych, ciekawych statystyk z serwisu How Long to Beat.

How Long to Beat to serwis, na którym możecie pochwalić się czasem, w jaki ukończyliście daną produkcję.

Resident Evill Village wygrało zainteresowanie graczy

Rok 2021 należał do tych “bez rewelacji”, ale też nie powinniśmy jakoś szczególnie narzekać. Dostaliśmy przecież sporo udanych i naprawdę fantastycznych gier. Końcówka roku to idealny czas na różnego rodzaju podsumowania.

Wspomniany wcześniej serwis HLTB również postanowił podzielić się statystykami z tego roku. Wynika z nich, które gry okazały się na tyle interesujące, że gracze je ukończyli. Przecież dziś to nic pewnego – tyle gier, a tak mało czasu…

Resident Evil Village wygrał w kategorii najczęściej kończonej gry wideo. Do napisów końcowych dotarło aż 2,5 tys. graczy, choć są to jedynie dane pozyskane przez ten serwis. Metroid Dred widnieje na drugim miejscu zaś Ratchet & Clank: Rift Apart na trzecim.

Najdłuższą pozycją roku okazało się Pathfinder: Wrath of the Righteous, do którego ukończenia potrzeba średnio 123 godzin. Najlepszymi ocenami internautów może poszczycić się Mass Effect Legendary Edition, natomiast najniższymi – Dungeons & Dragons: Dark Alliance.

Łącznie serwis zanotował aż 1,7 tysiąca premier gier, których średnia ocena wynosi 75 proc. Czyli w sumie nie jest źle, prawda?

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie