Nadchodzi święto fanów Resident Evil. Szykujcie się na zapowiedzi

Resident Evil Village - Alcina Dimitrescu
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Szykujcie się na kolejne Resident Evil Showcase. Capcom ma masę świeżych wieści dla miłośników słynnej zombiaczej (i od niedawna wilkołaczej) marki.

Najnowsze RE Showcase odbędzie się już w październiku – konkretnej daty nie ujawniono. Capcom podaje, że należy spodziewać się zrzutów nowych informacji, świeżutkich zwiastunów i innych ogłoszeń związanych z marką Resident Evil. Poprzednie edycje wydarzenia nie zawiodły i miejmy nadzieję, że podobnie będzie również tym razem.

Potwierdzono, że na konferencji pojawią się dwa tytuły: remake Resident Evil 4 oraz Resident Evil Village Gold Edition. Nie wiadomo, czy Capcom przygotowuje niespodzianki w postaci zapowiedzi kolejnych odsłon marki, ale jest to całkiem prawdopodobne. Plotki sugerują, że wydawca ma w produkcji przynajmniej jeden poboczny projekt związany z RE.

Niedawno ujawniono, że Resident Evil 4 Remake trafi nie tylko na konsole aktualnej generacji i PC. Capcom przygotowuje również port na PlayStation 4, ale o wersji na Xbox One na razie ani widu, ani słychu.

Resident Evil Village otrzyma niedługo pakiet sporych nowości. Do gry zmierza fabularny dodatek, rozszerzenie trybu Mercenariues oraz tryb rozgrywki z perspektywy trzeciej osoby.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie