Resident Evil 4 Remake jako FPS? Wyszedł genialny mod do gry

Resident Evil 4 Remake z trybem FPS | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Resident Evil 4 Remake może jednak być jeszcze bardziej przerażające. Jak? Za sprawą widoku FPP. Już teraz można pobierać modyfikację do gry.

Resident Evil 4 Remake dostało jakiś czas temu oficjalne wsparcie trybu VR. Nie każdy gracz dysponuje jednak takim zestawem. Jeśli chcielibyście mimo to ograć tytuł w wersji FPP, niczym te nowe, szalenie udane części serii, możecie to zrobić. Wystarczy tylko pobrać tę modyfikację first-person perspective do świetnie przyjętego remake’u.

Resident Evil 4 Remake z widokiem FPP

Modyfikacja FPP do świetnie przyjętego horroru akcji przypomina niemal jeden do jednego to, co z grą robi tryb VR. Tym razem nie ma jednak mowy o wirtualnej rzeczywistości, czyli nie potrzebujemy headsetu, aby korzystać z tej opcji. Na filmie poniżej obejrzycie moda w praktyce. Jak dla mnie sprawia on świetne wrażenie i być może nawet powrócę do tej przygody właśnie po to, aby przejść ją jeszcze raz, tym razem na modłę „siódemki” czy świetnego Village.

Jeżeli sami chcecie skorzystać z tej opcji, nie ma nic prostszego. No, prawie, bo przed instalacją trzeba się nieco pobawić. Modyfikacja jest w pełni darmowa i pobierzecie ją już teraz z Nexus Mods. Wystarczy udać się pod link poniżej i zalogować na swoje konto. Wtedy otworem staną przed Wami dostępne serwery i plik w chwilę może być Wasz. Aby go zainstalować, trzeba wcześniej zainstalować Fluffy Mod Manager i szereg innych modyfikacji.

Aby modyfikacja dobrze działała i nie powodowała problemów bądź bólu głowy, trzeba wcześniej zainstalować moda Headless Leon, Laser for every handgun oraz Invisible Weird Headgears. Wszystkie są niezbędne, aby mod FPP wypalił. Za pomocą dodatkowego narzędzia REFramework będziecie mogli nawet ustalić konkretny FOV.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie