Resident Evil 4 Remake z DLSS 2 i paskami zdrowia. Obowiązkowo zainstaluj

Resident-Evil-4-Remake
Newsy PC

Kto zaczyna grać w Resident Evil 4 Remake, powinien zaopatrzyć się w dwie modyfikacje. Pierwsza zapewni lepszą jakość i płynność, druga doda nad głowami wrogów paski energii.

Premiera Resident Evil 4 Remake 24 marca, a więc dzisiaj. To oczekiwana przez wielu fanów marki, odświeżona odsłona kultowej gry. Jeśli grasz na komputerze, możesz zainstalować dwa świetne mody, o których poniżej.

Resident Evil 4 Remake – mody na DLSS 2 i paski zdrowia

Pierwszy z polecanych modów dodaje do RE4 obsługę technologii DLSS 2 firmy NVIDIA. Zatem jeśli posiadasz kartę graficzną obsługującą RTX, warto się w niego zaopatrzyć. Po instalacji zobaczysz nie tylko lepszą jakość obrazu, ale też pograsz przy większej płynności. Na poniższym porównaniu wideo widać, ile dokładnie fps-ów dodaje modyfikacja.

  • Pobierz archiwum REFramework (Upscaler Beta)
  • Pobierz archiwum UpscalerBasePlugin
  • Następnie pobierz plik nvngx_dlss.dll
  • Wyodrębnij wszystkie pliki z archiwów w katalogu Resident Evil 4 obok głównego pliku re4.exe.
  • Uruchom grę, powinno pojawić się okno REFramework, przejdź do opcji Temporal Upscaler i wybierz DLSS.
  • Zagraj w grę z DLSS (upewnij się, że wyłączyłeś FSR 1.0/2.1 w ustawieniach, aby uniknąć konfliktów).

Dobra, to teraz czas na przedstawienie drugiej z polecanych dzisiaj modyfikacji. Ta jest naprawdę fajna i kojarzy się z tytułami z gatunku RPG. Programik dodaje paski zdrowia nad głowami przeciwników, co w pewnym stopniu ułatwia nam rozgrywkę. W takim sensie, że teraz wiadomo, kiedy dany “przyjemniaczek” wyzionie ducha. Mod jest do pobrania w tym miejscu.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie