Za darmo dodatek do Resident Evil 4 i to nie byle jaki. Pobieraj na PC, PlayStation i Xbox

Resident-Evil-4
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series

Dzisiaj premiera dodatku The Mercenaries do Resident Evil 4. Dostaliśmy nowy świetny tryb dla hardkorowców, który można pobrać za darmo.

Studi Capcom obiecało, że 7 kwietnia udostępni Resident Evil 4 The Mercenaries za darmo. Tak też się stało, zatem pobierajcie. Poniżej znajdziesz linki i opis dodatku.

Dodatek do Resident Evil 4 za darmo

Rozszerzenie pobierzesz za free w wersji na PC, PS5, PlayStation 4 oraz Xbox Series X/S. Pamiętaj jednak, że zagrasz w nie jedynie posiadając podstawową wersję gry.

Kto nie ma „podstawki”, kupi ją taniej w Instant Gaming pod tymi linkami:

Tryb The Mercenaries jest obecny w serii Resident Evil od wielu lat. Polega na szaleńczej walce z coraz to większymi hordami wrogów. Wpadamy na specjalnie przygotowane mapy, wycinamy wszystkich w pień i wbijamy kolejne poziomy dla swojej postaci. Za zdobywane punkty można się zaopatrzyć również w bardziej śmiercionośne bronie. I choć zobaczysz tutaj mikropłatności, to spokojnie – wszystko da się odblokować podczas normalnej rozgrywki.

Nowością w The Mercenaries jest tryb chaosu. Jak twierdzi deweloper, dodaje on naszym zmaganiom strategicznej i taktycznej głębi.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie