Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Resident Evil 3 Remake – czas gry w jednym z trofeów. 33 pucharki do zdobycia

Zbliżamy się powoli do premiery Resident Evil 3 Remake i wielu graczy po zasmakowaniu w wersji demo nie może się doczekać… ucieczki przed Nemesisem. Tymczasem w sieci pojawiła się lista trofeów, a na niej m.in. czas przejścia gry w ekspresowym tempie.

Lista trofeów z Resident Evil 3 Remake to 33 pucharki i aby wbić platynę, będziecie musieli przejść tytuł m.in. w trybie Hardcore (lub wyższym) oraz ukończyć całą przygodę w maksymalnie 2 godziny (dzięki playstationlifestyle).

2 godziny – taki czas gry RE3 Remake został wskazany w jednym ze srebrnych trofeów, lecz wiadomo, że nie należy tego utożsamiać z tym, ile czasu zajmie nam przejście produkcji. To, że da się to zrobić w tak krótkim czasie wcale nie oznacza, że za pierwszym razem wykręcimy tak niski czas. Już przejście wersji demo (linki do pobrania tutaj) pokazało, że można się przy nim bawić 20 minut, lecz równie dobrze można się po nim kręcić bez zbędnej nudy blisko godzinę.

Wśród innych trofeów możemy znaleźć tak oczywiste jak „Zwiększ pojemność ekwipunku”, „Wykonaj przedmiot” czy „Ulepsz broń”. Sporo z nich zawiera spoilery, zatem lepiej o nich nie wspominać. Na liście znalazło się również bardzo ciekawe srebrne trofeum „Let It Go”. Żeby je zdobyć, będziemy musieli popchnąć Nemesisa, by opuścił przedmiot.

Dużym wyzwaniem będzie też zdobycie trofeum „You’re Not Bad!”. Otrzymamy je za ukończenie fabuły praktycznie bez wspomagania przedmiotami leczniczymi. Będziemy mogli użyć tylko jeden ca całą grę!

Dajcie znać, czy jesteście fanami zbierania trofeów, czy gracie po prostu po to, by skończyć dany tytuł raz i sięgacie po następny.

Data premiery Resident Evil 3 Remake została ustalona na 3 kwietnia. Zagramy na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%