Zakończono zdjęcia do komediowego horroru z Nicolasem Cagem. Renfield już coraz bliżej

Nicolas Cage jako Dracula w filmie Renfield
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Komediowy horror z Nicolasem Cagem, czyli Renfield, zakończył już etap zdjęć. Do premiery produkcji pozostał już zaledwie rok.

Universal Pictures informuje w mediach społecznościowych, że skończyły się zdjęcia do zapowiadanego już Renfielda. Produkcja opowiada o tytułowym pomocniku Draculi. Filmowy Renfield decyduje się porzucić swoje życie u boku ikonicznego wampira, gdy poznaje miłość swojego życia, Rebeccę Quincy. Całość – choć nawiązuje do typowych horrorowych wątków – ma mieć jednak wydźwięk mocno komediowy. To widać już zresztą po pierwszych zdjęciach z planu; ucharakteryzowany na Draculę Nicolas Cage nie przestraszyłby chyba nikogo.

O tytule wspominaliśmy dotychczas przede wszystkim ze względu na obsadę, w której znalazło się kilka doskonałych nazwisk. Tytułowa rola przypadła Nicholasowi Houltowi. Oprócz niego oraz Nicolasa Cage’a na ekranach pojawią się również Ben Schwartz, Awkwafina, Adrian Martinez, Shohreh Aghdashloo, Bess Rous i James Moss. Reżyserem produkcji został Chris McKay.

Premierę filmu ustalono na 14 kwietnia 2023, a więc za niemal dokładnie rok.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie