Renfield z Nicolasem Cage’em w roli Draculi ma nowego aktora. Do obsady dołącza Ben Schwartz

Ben Schwartz w serialu Parks and Recreation
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy

Renfield z Nicholasem Houltem w roli tytułowej zyskał kolejnego członka obsady. Do ekipy dołącza Ben Schwartz, popularny aktor komediowy.

O filmie pisaliśmy już ze względu na to, że w roli Draculi obsadzono tam właśnie Nicolasa Cage’a. W tytułowej roli Renfielda zobaczymy Nicholasa Houlta, oprócz dwóch wspomnianych fanów w produkcji zagra także Awkwafina. Teraz wiemy już, że obsada zyskała kolejnego aktora; angaż potwierdził zresztą sam Schwartz na swoim Twitterze:

Bena Schwartza możecie kojarzyć m.in. z jego charakterystycznej roli w mockumencie Parks and Recreation. Pojawił się również w kilkudziesięciu odcinkach serialu Kłamstwa na sprzedaż. Oprócz tego podkłada głos tytułowego bohatera w angielskiej wersji filmów Sonic i Sonic 2.

Renfield ma być produkcją opowiadającą w komediowy sposób o podopiecznym Draculi. Szczegóły związane z fabułą ani datą premiery nie są jeszcze znane.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie