Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Red Dead Redemption Remastered z zapowiedzią 10 grudnia? To możliwe

W sklepie Amazon pojawiła się wzmianka o Red Dead Redemption Remastered. Odświeżony hit Rockstar może zadebiutować już niedługo.

Gala The Game Awards to nie tylko miejsce wręczenia najważniejszych nagród w branży, ale też zapowiedzi nowych gier. Wiele wskazuje na to, że fani Rockstar Games mogą w tym roku oglądać ją z podniesionym tętnem.

W wyszukiwarce Google (a konkretnie sklepie Amazon) pojawia się wzmianka o Red Dead Redemption Remastered. Gra miałaby zadebiutować 10 grudnia, czyli w dniu odbycia się gali TGA 2020.

Oznacza to, że jeśli projekt faktycznie istnieje, to jego ujawnienie będzie miało miejsce na gali i gra zadebiutuje właściwie natychmiastowo. Przecieki z Amazon są dość niejednoznacznym źródłem informacji. Niektóre się sprawdzają, inne nie. Co ciekawe, w momencie pisania tego artykułu, data premiery zniknęła z opisu przedmiotu. Może coś faktycznie jest na rzeczy?

Załóżmy, że informacja jest prawdziwa. Pojawia się pytanie, czy gra faktycznie będzie tylko prostym remasterem, czy jednak pierwszym Red Dead Redemption na silniku „dwójki”. Jeśli byłaby to druga opcja, to fani serii (w tym ja sam) byliby wniebowzięci. O remasterze RDR mówi się już od jakiegoś czasu, ale nigdy nie doczekaliśmy się naprawdę wiarygodnego przecieku.

O tym, czy plotka znajdzie potwierdzenie w praktyce przekonamy się już całkiem niedługo.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się