Recenzje Project CARS 2 – co nie zagrało w bardzo dobrych wyścigach?

Recenzje Project CARS 2 – co nie zagrało w bardzo dobrych wyścigach?
Newsy PC Polecamy! PS4 XOne

Na dokładkę porównanie grafiki PS4 vs PS4 Pro.

Recenzje Project CARS 2 wylądowały w sieci tuż przed debiutem wyścigów na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Średnia ocen dla każdej z platform jest naprawdę wysoka (podajemy za Metacritic), zatem można śmiało powiedzieć, że Slightly Mad Studios stanęło na wysokości zadania.

W przypadku PC, średnia z 7 recenzji jest najwyższa i wynosi 89/100. Nieco niżej uplasowała się ocena na PS4, będąca średnią z 13 recenzji – 88/100. W przypadku Xbox One, średnia z 4 ocen to również wysokie 85/100.

13 premier gier na nowy tydzień. I wojna światowa, realistyczne wyścigi, trochę kosmosu, RPG…

Recenzje Project CARS 2 dają obraz naprawdę dopracowanych pod względem grafiki oraz dźwięku wyścigów. Wszystkie trasy oraz samochody wyglądają fenomenalnie i nie gorzej jest z modelem prowadzenia pojazdów. Każde auto to inna bajka, możemy zmieniać ustawienia samochodów, co oczywiście wpływa na zachowanie się maszyny na torze. Do tego zmienne warunki pogodowe, również mające wpływ na prowadzenie aut.

Project CARS 2 bryluje również pod względem dostępnych trybów rozgrywki i co ciekawe, sterowania na padzie.

W przypadku minusów, recenzenci wspominają o błędach w kolizjach czy szwankującej czasem sztucznej inteligencji. Na szczęście, takie problemy można naprawić w aktualizacjach, co zapewne zostanie poczynione.

Recenzje Project CARS 2 – wybrane oceny:

  • IGN – 9,2/10
  • Wccftech – 9/10
  • Digitally Downloaded – 4,5/5
  • PC Gamer – 89/100
  • God is a Geek – 8/10

Poniżej wrzucamy również porównanie grafiki Project CARS 2 – PS4 vs PS4 Pro. Na początek warto zaznaczyć, że nawet na słabszej konsoli nie ma większego problemu z utrzymaniem płynności na poziomie 60 klatek animacji na sekundę. Wersja na PS4 Pro odznacza się rozdzielczością 1440p, co przekłada się na bardziej wyrazisty obraz. Czy poza tym coś wychodzi na plus? Zapraszamy do oglądania i czekamy na Wasze opinie!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie