Do sprzedaży trafił nowy oficjalny zestaw z PS5, a Sony nawet się nie chwali

Zestaw PS5 z Horizon Forbidden West
Newsy PS5

Sony po cichu odpaliło sprzedaż nowego zestawu PS5 z Horizon Forbidden West. Szkoda tylko, że na razie nie ma informacji o dostępności w Polsce.

Różnego rodzaju bundle z konsolami to często świetna okazja na nabycie nowego sprzętu. Czasami zdarza się, że nawet sama konsola się różni, jak choćby wersja Nintendo Switch z motywem Monster Hunter Rise. Niestety Sony o takich atrakcjach jeszcze nie pomyślało, ale już jakiś czas temu mogliśmy kupić zestaw z Ratchet & Clank: Rift Apart. Tym samym był to pierwszy oficjalny zestaw konsoli z grą, który oferował sprzęt, grę oraz pudełko ze specjalnym motywem. Bez większego szumu Sony ruszyło niedawno ze sprzedażą kolejnego zestawu.

Tym razem niektórzy szczęśliwcy mogli nabyć PlayStation 5 w kolekcjonerskim pudełku z cyfrową wersją gry Horizon Forbidden West. Producent nie chwalił się tą premierą, zapewne przez wzgląd na i tak dotkliwe problemy z dostępnością. Niemniej bundle ten trafił do sprzedaży początkowo w Wielkiej Brytanii, choć niebawem ponoć może ukazać się także w USA.

Zestaw niestety nie oferuje nic specjalnego, zwłaszcza jeśli liczymy na dużą oszczędność. Bundle wyceniono na 500 funtów, czyli około 2 733 zł. Daje to jakieś 20 funtów mniej niż osobny zakup gry i konsoli. Warto jednak pamiętać, iż istnieje tańszy sposób na zdobycie drugiej części Horizona na PS5. Oferta jednak z pewnością wydaje się atrakcyjna dla tych, którzy na start chcieliby móc cisnąć w Forbidden West.

Niestety nie ma żadnych informacji na temat możliwej sprzedaży zestawu w Polsce. Poprzedni wariant z Ratchetem jednak się pojawił, więc prędzej czy później (pewnie później…) Sony powinno skierować tę ofertę dla Polaków. Z pewnością Was o tym poinformujemy. Tymczasem wiemy, że firma ma w planach sprzedawanie kolejnych wariantów kolorystycznych paneli bocznych, ale… no, zgadliście – nie w Polsce.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie