Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

PS5 – konsolę będzie reklamował… Burger King? Ciekawa zapowiedź sieci fast food

Wiele wskazuje na to, że PS5 doczeka się jakiejś formy kooperacji z Burger King. Na Twitterze pojawiły się ciekawe zapowiedzi ze strony obydwóch firm.

Nietypowe formy reklamy w świecie gier wideo nie są niczym nowym. Producenci często sięgają po dość abstrakcyjne rozwiązania, albo decydują się na współpracę z innymi firmami tak, aby przyciągnąć więcej odbiorców.

Sony nawiązało niedawno współpracę z marką Doritos, wraz z którą zorganizowało konkurs z nagrodami w postaci PlayStation 5. Okazuje się, że na tym się nie skończy.

Na Twitterze jednej z sieci fast food, Burger King, pojawiła się niejednoznaczna zapowiedź.

Post został podany dalej przez oficjalny profil PlayStation, co bezpośrednio wskazuje na to, że firmy nawiązały współpracę. Zobaczcie sami.

Dodatkowo w wątku udzielił się Daniel Ahmad, analityk odpowiedzialny za kilka przecieków. Przypomniał on w żartobliwy sposób o starym patencie Sony. Firma rozważała umieszczanie reklam w grach wideo.

Choć w tym przypadku raczej nie ma mowy o zastosowaniu powyższego rozwiązania, to nadal nie możemy mieć pewności odnośnie tego, jak wyglądać będzie współpraca pomiędzy firmami. Może być to kolejny konkurs, ale też coś zupełnie innego. Zagadka zostanie rozwiązana już za dwa dni.

Co ciekawe, spekuluje się nawet o potencjalnym pokazie interfejsu konsol we współpracy z Burger King. To byłoby dość niestandardowe połącznie, ale cóż, w tej generacji chyba nic już Nas nie zaskoczy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się