Gry na PS VR2 kupimy w pudełkach. Choć jest w tym spore „ale”

PS VR2 z grami pudełkowymi? Niby tak, ale nie do końca
Newsy PS5

Wygląda jednak na to, że będą rzadkością. Mimo wszystko fani edycji fizycznych będą mogli liczyć na nowe gry na PS VR2 w pudełkach. Nawet, jeżeli tylko niektóre.

Cała sprawa dotyczy jednak na razie USA, a jak to będzie wyglądało w Polsce? Na razie nie ma w tej sprawie żadnych konkretnych rewelacji.

PS VR2 z grami pudełkowymi

Niedawno poznaliśmy oficjalną cenę nowego zestawu VR od Sony w Polsce. Jest dość drogo, ale chyba każdy mógł się tego spodziewać. Tak naprawdę, jeżeli spojrzymy na konkurencję, nie jest wcale tak źle. I choć sam sprzęt zapowiada się wybornie, to w zasadzie sens jego istnienia zależy od gier. Tych mamy dostać sporo, a już teraz zapowiedziano parę potencjalnych hitów.

Tylko czy gry te będą mogły ozdabiać nasze półki? Wiecie, w końcu coraz częściej odchodzi się od fizycznej dystrybucji, a i gracze są mniej zainteresowani taką formą kupowania nowych produkcji. Mimo wszystko wygląda na to, że gry w pudełkach na PS VR2 faktycznie zostaną wydane. Na razie potwierdził to wydawca Perp Games, który odpowiada za Dyschronia: Chronos Alternate oraz Cave Digger 2: Dig Harder. Jak zauważyło Gematsu na Twitterze, w Amazonie pojawiła się edycje pudełkowe tych produkcji.

Sama ta informacja nie jest niczym nowym, bo jednak już wcześniej potwierdzono, że fizycznego wydania doczeka się także The Walking Dead: Saints & Sinners – Chapter 2 Retribution. Oczywiście wraz z pudełkami, gry trafią do PS Store. Problem w tym, że nawet Sony milczy w tej kwestii, a pudełka zapowiedział na razie jedynie pojedynczy i to mniejszy wydawca. Czy taki Horizon: Call of the Mountain może zostać wydany poza cyfrową dystrybucją? Jak na razie nic tego nie zapowiada. Jest więc szansa na to, że gry VR w pudełkach będą rzadkością, a kolekcjonerzy będą musieli przeczesywać w ich poszukiwaniu internet.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie