PS Store - logo

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi: ,

Niedługo start wielkiej wyprzedaży w PS Store. Szykujcie portfele na Summer Sale

Już jutro wystartuje wielka promocja w PS Store. Sony rozsyła wiadomości zapraszające graczy na Summer Sale. Wyprzedaż zaoferuje atrakcyjne obniżki.

Jeśli ostatnie wyprzedaże w PlayStation Store nie pomogły Wam w zakupie wymarzonej gry w okazyjnej cenie, być może wkrótce i tak Wam się to uda. Wkrótce powinny wystartować wielkie promocje od Sony.

Jak podaje serwis PushSquare, PlayStation rozsyła informację o wyprzedaży przez newsletter. Zgodnie z informacją, Summer Sale ma wystartować 21 lipca. Nie poznaliśmy godziny startu wydarzenia.

Dodatkowo Sony twierdzi, że na wyprzedaży ujrzymy bardzo atrakcyjne promocje. Zniżek cen mają doczekać się gry na PS4 oraz PS5, dodatki, DLC i więcej. Niestety, nie poznaliśmy jeszcze pełnej listy czy nawet drobnej zajawki tytułów, które kupimy w lepszych cenach.

Oczywiście nie nastawiajmy się z góry na historycznie niskie ceny. Jakby nie patrzeć, wyprzedaże startują w PS Store praktycznie co tydzień i niewykluczone, że będzie to po prostu kolejna zbiorówka mniejszych okazji. Nazwa „Summer Sale” jednak zobowiązuje i miejmy nadzieję, że znajdzie się też kilka wielkich okazji.

Jeśli chcecie wiedzieć o promocjach jako pierwsi, koniecznie obserwujcie nasz dział z promocjami. Kiedy Summer Sale ruszy, z pewnością pojawi się tam zestawienie okazji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się