PS Plus wrzesień 2019 – chętni na tańszy abonament przed ujawnieniem oferty?

Już jutro poznamy listę gier z oferty PS Plus wrzesień 2019, lecz jeśli nie posiadacie abonamentu, możecie go kupić znacznie taniej.

[Aktualizacja]

Oferta PS Plus wrzesień 2019 już oficjalnie – tutaj szczegóły i zwiastun!

[Oryginalna wiadomość]

Sony przedstawi oficjalną listę gier PS Plus wrzesień 2019 w środę (28 sierpnia) o godz. 17:30 czasu polskiego. Jeśli jednak nie macie aktywnego Plusa, a chcecie wykupić subskrypcję, możecie skorzystać obecnie z ciekawej oferty na CDkeys. Roczny abonament, który możemy aktywować w Polsce, kosztuje tam obecnie 165 zł, podczas gdy standardowa cena w PlayStation Store to 240 zł. W kieszeni zostaje zatem 75 zł. Abonament kupujecie w formie kodu, który jest przesyłany na maila.

Pamiętajcie, że wrześniowa oferta PS+ zostanie ujawniona jutro, lecz nowe gry zostaną udostępnione do pobrania za tydzień, czyli 3 września. Do tego czasu możemy korzystać z obecnej oferty.

PS Plus sierpień 2019 – gry na PS4 – oferta ważna do 3 września

  • WipEout Omega Collection
  • Sniper Elite 4

Pierwsza z nowych gier w Plusie – WipEout Omega Collection – to pakiet, w którym znajdziemy odświeżone trasy oraz pojazdy z WipeOut HD (2008), Wipeout Fury (2009) oraz Wipeout 2048 (2012).

Wipeout Omega Collection oferuje na zwykłym PS4 oraz PS4 Pro płynność na poziomie 60 klatek animacji na sekundę. Na standardowej wersji konsoli dostajemy rozdzielczość 1080p, a na mocniejszej dynamicznie skalowaną jakość 4K. Odpalając grę będziemy mogli rozegrać tryb kariery oraz wziąć udział w sieciowych wyścigach dla 8 graczy lub klasycznym trybie dzielonego ekranu dla 2 osób offline.

Drugi tytuł – Sniper Elite 4 – powinien przypaść do gustu osobom gustującym w realiach II wojny światowej. Czekają na nas taktyczne potyczki z perspektywy trzeciej osoby, różne tryby rozgrywki i epickie strzały z dystansu na gigantycznych mapach, na których będziemy wyzwalać Włochy z rąk faszystów.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.