Pobierz za darmo dodatki do nowej gry z PS Plus na styczeń 2024

PS-Plus-Resident-Evil-2
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Przed nami udostępnienie oferty PS Plus na styczeń dla progów Extra oraz Premium. Wśród kilkunastu nowych gier znajdziemy Resident Evil 2. Chcecie dwa darmowe dodatki do hitu z zombiakami?

Jesteście zadowoleni z oferty PS Plus na styczeń, jaką Sony zaproponowało posiadaczom progów Extra oraz Premium? Co prawda nie znajdziemy tam najnowszych produkcji, ale z tych starszych wybrano niemałe perełki. Jest przecież odświeżony Resident Evil 2, Just Cause 3 czy też LEGO City Undercover. To kolejne porządne produkcje, które trafią do nas w styczniu po udostępnionych już w progu Essential grach A Plague Tale: Requiem, Evil West oraz Nobody Saves the World. Pisaliśmy już, że każda gra z oferty Essential ma interesujący dodatek, a teraz sprawdzamy, jakie DLC za darmo warto sobie dobrać do gier z progu Extra. Tutaj znajdziemy w PS Store dwa dodatki do Resident Evil 2. Polecamy również jedno płatne DLC, ale takie, które za małą kasę znacznie uprzyjemni nam zabawę.

Pobierzesz RE2 z PS Plus na styczeń? Zainteresuj się tymi dodatkami

Zacznijmy od darmowej zawartości. Choć wiele nowych strojów do Resident Evil 2 to płatne DLC, dwa zdobędziemy bez wydawania kasy. Są to wdzianka dla Claire oraz Leona z lat 90. Fajna sprawa zwłaszcza dla starszych graczy, którzy pamiętają jeszcze przechodzenie oryginalnego Resident Evil 2 na pierwszej konsoli PlayStation. Po pobraniu dodatków z poniższych linków wystarczy wybrać w menu gry opcję „Strój” i rozpocząć horror z postacią retro.

Warto też zainteresować się płatnym, choć niedrogim dodatkiem odblokowującym nagrody w RE2. Kosztuje on w PS Store zaledwie 22,50 zł, a daje natychmiastowy dostęp np. do dodatkowych trybów. Oczywiście można je odblokować po przejściu całej gry, lecz kto chciałby dobrać się do bonusowych broni lub Tofu już na starcie, cóż, niech zajrzy pod poniższy adres.

Zerknijcie na filmik z darmowymi strojami do RE2. Robi się nostalgicznie…

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie