PS Plus styczeń 2023 – gry na PS5 i PlayStation 4. Przeciek potwierdzony

PS-Plus-logo
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Nadszedł ten dzień, ale jeszcze nie godzina. Dzisiaj po południu przekonamy się, czy nieoficjalnie ujawniona oferta PS Plus styczeń 2023 zostanie potwierdzona przez Sony.

[AKTUALIZACJA] – Oferta PS Plus na styczeń została oficjalnie przedstawiona. Poniższy przeciek został tym samym potwierdzony. Szczegóły i zwiastun nowych gier z oferty publikujemy w tej wiadomości.

Dzisiaj po godzinie 17:30 napiszę Wam, jakie gry na PS4 i PlayStation 5 znajdziemy w ofercie PS Plus styczeń 2023. Jednak bardzo prawdopodobne, że już je znamy dzięki niedawnemu przeciekowi.

PS Plus styczeń 2023 – czekamy na potwierdzenie tych gier

Przypominam, że jeszcze przed świętami pojawił się przeciek od wiarygodnego insider’a. Ujawnił on wówczas całą ofertę PS+ na styczeń i co tu dużo gadać, prezentuje się ona całkiem nieźle. Jak już pisałem, ta sama osoba była źródłem przecieków na temat Plusa już wcześniej i co ważne, okazywały się one później prawdziwe. Dlatego są podstawy, by sądzić, że i tym razem insider się nie myli. Jeśli nie, otrzymamy takie oto gry w styczniu:

  • Star Wars Jedi: Fallen Order (PS4/PS5)
  • Fallout 76 (PS4)
  • Axiom Verge 2 (PS4/PS5)

Domyślam się, że zaraz pojawią się głosy, że ta oferta wcale nie jest fajna. Ale wiecie co? Wcale mnie to nie zdziwi, ponieważ co miesiąc, co by Sony nie wrzuciło do Plusa, pojawiają się marudy. Sam czasem kręcę nosem, lecz tym razem nie. Choćby dla samego Axiom Verge 2, którego jakoś nie miałem ochoty wcześniej wypróbować. Teraz nadarzy się okazja – za darmo.

A Wy jak podchodzicie do przecieku gier z PlayStation Plus na styczeń? Chcecie, żeby się sprawdził? Moim zdaniem to czysta formalność.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie