PS Plus styczeń 2023. Wiarygodny przeciek ujawnia świetną ofertę

PS-Plus-styczen-2023
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Choć do oficjalnego ogłoszenia oferty PS Plus styczeń 2023 pozostało kilka dni, właśnie w sieci pojawił się przeciek. A w nim naprawdę świetne gry na PS5 i PlayStation 4.

Dopiero co pisałem, że Sony ujawni 28 grudnia gry z oferty PS Plus styczeń 2023. Nieoficjalnie została ona właśnie ujawniona i jest wielce prawdopodobne, że zostanie po świętach potwierdzona.

PS Plus styczeń 2023 – przeciek – gry PS5 i PlayStation 4 – lista gier

Źródłem przecieku jest Billbil-kun, który już kilka razy ujawniał skład PS Plus Essential. Zatem podejrzewam, że i tym razem insider się nie pomylił. Tak wygląda ujawniona przez niego lista gier na styczeń:

  • Star Wars Jedi: Fallen Order (PS4/PS5)
  • Fallout 76 (PS4)
  • Axiom Verge 2 (PS4/PS5)

Z pewnością głównym daniem oferty można nazwać Star Wars Jedi: Fallen Order. To trzecioosobowa gra akcji studia Respawn Entertainment. O czym opowiada? Osamotniony padawan musi ukończyć swoje szkolenie, rozwinąć nowe, potężne zdolności Mocy i opanować sztukę władania mieczem świetlnym. Wszystko to pozostając o krok przed ścigającym go Imperium – czytamy w PS Store.

Następnie mamy Fallout 76. To sieciowa odsłona kultowej marki, lecz tym razem nie nastawiona na fabułę, a na rozgrywkę on-line. Gra bazuje na silniku Fallouta 4, co było krytykowane tuż po jej premierze. No cóż, grafiką to może tan Fallout nie zachwyca, ale dla fanów postapokalipsy i rozgrywek multi to pozycja obowiązkowa.

Na koniec przeciek wspomina o Axiom Verge 2. Tutaj klimat retro z charakterystycznym pikselowym stylem graficznym wylewają się hektolitrami z ekranu. Jeśli chodzi o gameplay, dostajemy świetną strzelankę z wieloma rodzajami broni oraz możliwością hakowania niektórych części mechanicznych wrogów.

Jeśli przeciek zostanie potwierdzony, to będziecie zadowoleni z takiego rozpoczęcia roku w PlayStation Plus? Czekam na Wasze komentarze pod tekstem!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie