Kiedy ogłoszenie PS Plus na styczeń 2022? Przypominamy o obecnej ofercie

PS Plus na PC - niektóre gry nie działają, a inne zniknęły z usługi
PS4 PS5

Dobrze wiemy, że sporo z Was wyczekuje już oferty PS Plus na styczeń 2022. Na szczęście do oficjalnego ogłoszenia został zaledwie tydzień.

Ogłoszenie PS Plus na styczeń 2022 odbędzie się 29 grudnia 2021 roku około godziny 17:30. Gracze powinni otrzymać oczywiście jeden tytuł, który posiada wydanie na PS5 i tytuł, który na premierę trafi do usługi. Może się zdarzyć, że będzie to dokładnie ta sama pozycja, co niektórych ucieszy lub też nie.

Nowe prezenty wejdą w życie natomiast 6 dni później, czyli 4 stycznia 2022 roku. Dzień wcześniej będzie ostatnia chwila na odebranie grudniowych produkcji. Dla przypomnienia załączam poniżej ich listę, a pod koniec tekstu znajdziecie zwiastuny każdego z nich.

  • Godfall: Challenger Edition (PS4/PS5)
  • Mortal Shell (PS4)
  • LEGO DC Super-Villains (PS4)

Niestety, na ten moment nie natrafiliśmy na jakikolwiek wiarygodny przeciek, który sugerowałby, co takiego trafi w styczniu do PS Plusowiczów. Oczywiście, jeśli takowy pojawi się w sieci, od razu Was o tym poinformujemy. Na ten moment jednak pozostaje jedynie wróżenie z fusów lub ze szklanej kuli.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie