Za 24 godziny stracisz szansę na zdobycie tych gier z PS Plus

PS-Plus-PS-Store
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

To ostatnia doba, by przypisać do swojego konta gry z oferty PS Plus na sierpień. Jutro przed południem wchodzi w życie oferta na wrzesień.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, nie traćcie czasu. Wystarczy kilka kliknięć, by zdobyć trzy gry na PS5 oraz PlayStation 4 z odchodzącej oferty PS Plus Essential. Przypominam, że do zgarnięcia czekają PGA Tour 2K23, Dreams oraz Death’s Door.

Żeby pobrać je na dysk swojej konsoli, trzeba mieć 36 GB wolnego miejsca na dysku PS4 lub niecałe 26 GB na PlayStation 5. To niewiele, lecz jeśli mimo wszystko nie masz wystarczająco miejsca na dysku, wystarczy dodać gry do swojej biblioteki, by zachować je na swoim koncie i zapewnić sobie do nich dostęp. Oczywiście dostęp jest możliwy pod warunkiem posiadania aktywnego abonamentu PS Plus Essential.

Nadchodzi oferta PS Plus wrzesień 2023

Przed południem 5 września zacznie obowiązywać nowa oferta PS+, która pozwoli nam pobrać kolejne trzy gry w ramach progu Essential usługi. Dostaniemy standardowo trzy gry, z których najciekawiej zapowiada się, moim zdaniem, Saint’s Row z 2022 roku. Oto pełna lista wrześniowego pakietu:

  • Saint’s Row (PS5/PS4)
  • Black Desert – Traveler Edition (PS4)
  • Generation Zero (PS4)

Pamiętajcie też, że to ostatnia szansa na kupno taniego abonamentu PlayStation Plus na 12 miesięcy. Sony podnosi ceny za abonament. Podwyżki dotyczą pakietów Essential, Extra oraz Premium. Nie jest to jedynie drobna korekta cen, zapłacimy o dużo więcej za subskrypcję. Nowy cennik zacznie obowiązywać już od 6 września. Zatem warto skorzystać z okazji i zaopatrzyć się w abonament po starej cenie. Więcej o sprawie pisaliśmy w tej wiadomości.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie