PS Plus – promocja. Teraz tylko 168 zł za 12 miesięcy

Sony w końcu przedstawiło porządną promocję na abonament PS Plus. Warto się zaopatrzyć!

Standardowa cena rocznej subskrypcji PlayStation Plus to 240 zł, lecz zazwyczaj możemy zgarnąć abonament w licznych promocjach, płacąc w okolicach 180 zł. Sony postanowiło jednak przebić konkurencyjne oferty i porządnie obniżyło cenę rocznego Plusa. Za roczek wychodzi w promocji jedynie 168 zł. Promocja jest przeznaczona tylko dla osób bez aktywnego abonamentu.

Wybierz 12-miesięczną subskrypcję PS Plus i zapłać za cały rok, aby zaoszczędzić 46% w porównaniu z miesięczną opłatą (za 1-miesięczną subskrypcję PS Plus) oraz 40% w porównaniu z kwartalną opłatą (za 3-miesięczną subskrypcję PS Plus) – zachwala Sony obniżoną cenę abonamentu. Kto chce skorzystać z promocji, niech zerknie na poniższy link:

Przypominamy, że subskrypcja PS Plus to przede wszystkim możliwość grania online, lecz również możliwość skorzystania z licznych promocji w PS Store oraz darmowe gry co miesiąc.

PS Plus listopad 2019 – gry na PS4 – oferta

  • Nioh
  • Outlast 2

Pierwsza gra w PlayStation Plus na listopad – Nioh – to RPG akcji, gdzie w nękanej wojną domową wielkiej krainie za każdym rogiem czekają starcia z potężnymi przeciwnikami. By zwyciężyć, będziesz potrzebować cierpliwości, która pozwoli ci poznać silne i słabe strony każdego przeciwnika, czy to człowieka, czy demona.

Drugi tytuł z listopadowej oferty – Outlast 2 – to coś dla graczy o mocnych nerwach. Przenosimy się do miasta na odludziu daleko od cywilizacji, wcielając się w postać Blake’a Langermanna. Idziesz tropem wskazówek, które zaczynają się pozornie niemożliwym morderstwem ciężarnej kobiety znanej tylko jako Jane Doe. Śledztwo doprowadziło cię daleko do pustyni Arizony, do takiej ciemności, że nikt nie byłby w stanie jej rozjaśnić, i do tak głębokiego zafałszowania, że jedynym zdrowym wyjściem wydaje się tylko szaleństwo.

Gry z oferty PS+ listopad zostaną udostępnione do pobrania w pierwszy wtorek nowego miesiąca, który przypada tym razem na 5 listopada.

PlayStation Plus na listopad – zwiastun oferty

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: