Ale deal! Gracze kupują PS Plus za 120 zł i przedłużają o kolejny rok za… 120 zł

PS Plus marzec 2023 potwierdzono. Wybitnie mocarna oferta
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Istny bałagan z trwającą w PS Store promocją na PS Plus. Niektórzy nie mogą z niej skorzystać, a inni mogą. Nawet podwójnie.

Zaczynam wierzyć, że to co się dzieje w PlayStation Store, odnośnie trwającej promocji na PS Plus, to duży błąd techniczny. Jedni mogą, inni nie mogą, a jeszcze kolejni mogą podwójnie. Zresztą, na forach poświęconych konsoli Sony pojawiły się już wpisy z Polski od osób, które „nie mogą” i zgłosili to obsłudze PlayStation. Odpowiedź – to błąd, nad którego rozwiązaniem pracujemy.

Wspomnę jeszcze, że gracze szukają sposobu, który pozwala skorzystać z promocji. Zebrałem ich rady w tej wiadomości. U niektórych osób działają.

PS+ taniej „razy dwa”

Ciekawią mnie natomiast głosy graczy, którzy nie dość, że widzą niższe ceny w PS Store na abonament, to więcej, mogą po zakupie przedłużyć subskrypcję również w promocyjnej cenie. Oto przykładowe głosy z grup poświęconych PlayStation:

Zrobiłem identycznie jak kolega, do jedenastego miałem, 11 wyłączyłem bo chcieli 240 zł. Dziś cyk zakupiłem za 120 a najlepsze jest to, ze następną również na kolejny rok można dokupić w tej cenie.

Od 18.08.2022 nie posiadam żadnej subskrypcji i na promocje się nie łapię jak kilka innych osób z tego co wyczytałem na innych grupach i forach. Niektórzy za to mogą od razu dzień po skończeniu plusa wykupić i to podwójnie czyli w przypadku essentiala to jest 240 zł ale za dwa lata.

Ewidentnie coś tutaj nie gra i powstało ogromne zamieszanie z promocją na PS Plus.

Oficjalna strona PlayStation wspomina o przedłużeniu PS Plus „w dobrej cenie”

Zastanawiam się też, czy po naprawieniu błędu, gracze będą mogli przedłużać abonament za 120 zł. Oczywiście w ramach promocji, która choć „zepsuta”, jest planowana do 20 grudnia. Na stronie PlayStation, w zakładce PS Plus, znalazłem komunikat, na który wcześniej nie zwracałem uwagi. Lecz sądzę, że odnosi się on właśnie do trwającej akcji:

Zwracam uwagę na pierwszy podświetlony akapit, gdzie wprost możesz przeczytać, że jeśli kwalifikujesz się do świetnej okazji na abonament PlayStation Plus, możesz skorzystać z dobrej ceny i utrzymać abonament aktywny dłużej.

No właśnie, a Ty się kwalifikujesz i możesz przedłużyć za 120 zł? Czekam na komentarze pod tekstem!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie