PS Plus na rok za 91,95 zł. Taniej nie kupisz, oto banalny sposób

PS Plus w jednym regionie kosztuje 600% więcej. Gracze wściekli
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Oto bardzo prosty sposób, żeby zapłacić naprawdę niewiele za rok abonamentu PS Plus. Trzeba skorzystać z obowiązującej w PS Store promocji na Plusa, ale przed tym zaopatrzyć się w tańszą kartę doładowującą portfel PSN.

No dobra, zacznijmy od tego, że możesz kupić rok PS Plus Essential za dokładnie 91,95 zł, ale tylko wtedy, jeśli “widzisz” w PS Store trwającą promocję na abonament. Jak pisałem dzisiaj, nie wszyscy użytkownicy mogą z niej skorzystać. Jeśli nie obejmują Cię niższe ceny, zawsze warto spojrzeć na rady graczy, dzięki którym czasem udaje się załapać na Plusową obniżkę. Załóżmy jednak, że widzisz promocję i możesz kupić rok abonamentu Essential za 120 zł. Nie kupuj! Bo można jeszcze taniej.

PS Plus jeszcze taniej – krok po kroku

Żeby zaoszczędzić na Plusie, najpierw musisz zaoszczędzić na doładowaniu portfela PSN. Tak się składa, że kartę doładowującą konto o wartości 200 zł możemy nabyć za 171,95 zł w Instant Gaming. To sprawdzony i zaufany sklep, więc z czystym sumieniem go polecam. Takim sposobem, choć w PlayStation Store będziesz kupować Plusa za 120 zł, realnie wydasz 91,95 zł, bo 28,05 zł zaoszczędziłeś na karcie doładowującej. Po transakcji zostanie jeszcze 80 zł na koncie, do wydania na gry!

  1. Kup kartę PlayStation Network 200 zł za 171,95 zł
  2. Przejdź do PS Store i otrzymanym kodem doładuj portfel PSN. Wpadnie tam 200 zł
  3. Skorzystaj z promocji w PS Store na PS Plus. Rok Essential kosztuje w promocji 120 zł (realnie wydajesz z tanim doładowaniem jedynie 91,95 zł)
  4. W portfelu zostanie jeszcze 80 zł. Możesz wydać kasę na gry i dodatki w PS Store.

Pamiętaj, że niższa cena na PS Plus w PS Store obowiązuje do 20 grudnia. Więc tylko do tego dnia możemy skorzystać ze sposobu, dzięki któremu zapłacimy 91,95 zł za roczny Essential.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie