PS Plus – promocja na roczny abonament. Teraz tylko 178 zł

Cena rocznego abonamentu PS Plus jeszcze niższa!

Standardowa cena abonamentu PS Plus na 12 miesięcy to 240 zł, lecz zazwyczaj możemy dorwać subskrypcję za nieco ponad 180 zł. Kto jednak liczy każdy grosz i czekał na jeszcze lepszą okazję, teraz może kupić rok Plusa za 178 zł w CD Keys. Poniżej znajdziecie link do oferty. Kod przychodzi na maila zaraz po zakupie i jest przeznaczony specjalnie do aktywacji na polskich kontach PSN. Oferta jest przeznaczona dla osób, które nie mają aktywnej subskrypcji.

Przy okazji przypominamy, jakie gry posiadacze abonamentu mogą pobrać w tym miesiącu za darmo.

PS Plus listopad 2019 – gry na PS4 dostępne od 5 listopada

  • Nioh
  • Outlast 2

Nioh to RPG akcji, gdzie w nękanej wojną domową wielkiej krainie za każdym rogiem czekają starcia z potężnymi przeciwnikami. By zwyciężyć, będziesz potrzebować cierpliwości, która pozwoli ci poznać silne i słabe strony każdego przeciwnika, czy to człowieka, czy demona.

Outlast 2 przenosi nas do miasta na odludziu daleko od cywilizacji, gdzie wcielamy się w postać Blake’a Langermanna. Idziesz tropem wskazówek, które zaczynają się pozornie niemożliwym morderstwem ciężarnej kobiety znanej tylko jako Jane Doe. Śledztwo doprowadziło cię daleko do pustyni Arizony, do takiej ciemności, że nikt nie byłby w stanie jej rozjaśnić, i do tak głębokiego zafałszowania, że jedynym zdrowym wyjściem wydaje się tylko szaleństwo.

PlayStation Plus na listopad – zwiastun oferty

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: