Wielki hit od PlayStation do sprawdzenia za darmo w PS Plus. Idealny moment na ogranie gry

PS Plus Premium z wielkim hitem do sprawdzenia za darmo
Newsy PlayStation Plus PS5

W ofercie PS Plus Premium pojawił się nowy darmowy trial. Teraz każdy może sprawdzić za darmo The Last of Us Part I. Idealnie na premierę serialu.

Dziś wielka premiera wyczekiwanego serialu The Last of Us. Także z tej okazji Sony postanowiło zrobić nam niespodziankę. No, nie każdemu, bo dotyczy ona tylko użytkowników z wykupionym abonamentem PS Plus Premium.

PS Plus Premium i darmowy trial The Last of Us Part I

Remake ponadczasowego hitu i jednej z najważniejszych gier w historii PlayStation przyjęty został… mieszanie. No, przynajmniej jeżeli chodzi o jego zapowiedź i opinie graczy przed premierą. Wiele osób zarzucało twórcom “odcinanie kuponów”, a także “skok na kasę”. W pewien sposób rozumiem takie myślenie, ale warto jednak pamiętać, że remake nie jest remasterem. To kompletnie nowa gra, oparta na filarach klasycznej wersji.

Jakkolwiek skandalicznie by nie było, krytycy pokochali odświeżenie megahitu (w tym nasz recenzent). Part I okazało się znów wielkim hitem, dzięki któremu każdy, kto do tej pory nie poznał tej wspaniałej przygody, może zapoznać się z nią w najlepszym dotychczasowym wydaniu. I, szczerze mówiąc, polecam. To naprawdę wyjątkowa gra.

Tym razem macie ku temu jeszcze lepszą okazję, bo posiadacze PS Plus mogą liczyć na nowy darmowy trial. The Last of Us Part I doczekało się wersji demonstracyjnej. Ta, wedle informacji w PS Store, trwać ma 2 godziny. Warto choćby dla ikonicznego otwarcia, będącego jazdą bez trzymanki, w trakcie której prawie nie sposób powstrzymać łez. Ostrzegałem!

Przypomnę również, że wersja na PC doczekała się ostatnio wyceny. Zagramy już 3 marca 2023 roku!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie