Podwyżki ceny PS Plus mają zwiastować nowy pokaz State of Play

PS Plus - podwyżki cen mają zwiastować nowy pokaz State of Play
Newsy PS4 PS5

Znany i wiarygodny insider twierdzi, że podwyżki cen PS Plus mają zwiastować nowe wydarzenia State of Play. To miałoby zostać zapowiedziane już niedługo.

Wczoraj Sony oficjalnie zaprezentowało rozpiskę nowości dla posiadaczy subskrypcji PS Plus Essential. We wrześniu dostaniemy dość “cienką” ofertę, a do tego… abonament drożeje. Japońska korporacja zdecydowała się na podniesienie cen. Może nie jest drastycznie drożej, ale jednak różnica jest zauważalna. Więcej o nowych cenach przeczytacie w tym artykule.

Tutaj kupisz PS Plus taniej (korzystaj, póki możesz!):

Z kolei znany insider, który wielokrotnie celnie zapowiadał różne gamingowe nowości, w tym kluczowe dla branży wydarzenia, węszy w tym niemały “spisek”. Jego zdaniem podwyżka cen abonamentu ma potwierdzać, że szykuje się nowy pokaz gier State of Play.

Słyszałem, że nadchodzi State of Play, a to wydaje się być wstępem do niego.

– informuje Jeff Grubb na Twitterze

W teorii ma to sens, bo jedyna gra, o której z pewnością wiemy, że ukaże się w ciągu najbliższych miesięcy na PS5, jest Marvel’s Spider-Man 2 i… tyle. Pusto – zaskoczenia nie ma. Z drugiej strony Grubb nie przedstawił też nic konkretnego, a Sony znane jest z tego, że we wrześniu zazwyczaj możemy liczyć na spory pokaz State of Play. Także nawet ja mógłbym przepowiedzieć takie wydarzenie i zapewne miałbym rację.

Istnieje jednak szansa, że wielce oczekiwane PS5 Slim zostanie wreszcie zaprezentowane oficjalnie. W końcu ostatnie przeceny na bazowy model z napędem wydają się tylko to potwierdzać.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie