Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

PS Plus o 50 procent taniej. Promocja na abonament

Sony oferuje obecnie duży rabat na miesięczną subskrypcję PS Plus, lecz oferta dotyczy jedynie nowych użytkowników. Ci stali mogą jednak skorzystać z innej ciekawej oferty. Oto szczegóły.

Kto dopiero rozpoczyna swoją przygodę z PS Plus, może to zrobić o połowę taniej – Sony przeceniło miesięczny abonament, dla nowych użytkowników, z 37 zł na 18,50 zł. Pozostali, stali subskrybenci, kupią natomiast roczny abonament nie za 240 zł, lecz jedynie za 164 zł w sklepie Eneba (kod na region Polski, który przychodzi na maila zaraz po dokonaniu wpłaty). Oto linki do ofert:

Pamiętajcie, że abonament PS Plus umożliwia granie online na PS4 i pozwala skorzystać np. z ekskluzywnych zniżek na gry w PlayStation Store. Dodatkowo dostajemy dwie gry za darmo co miesiąc.

PS Plus styczeń 2020 – gry na PS4 do pobrania

  • Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a
  • Goat Simulator

Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a to remastery trzech kultowych gier: Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves oraz Uncharted 3: Oszustwo Drake’a (tylko kampanie fabularne).

Goat Simulator  to natomiast destrukcja na maksa. Jak czytamy w PS Store, tytuł ten można śmiało porównać do oldschoolowej gry deskorolkowej, z tą drobną różnicą, że zamiast wcielać się w rolę skejta, jesteś kozą i nie wykręcasz trików, tylko niszczysz co popadnie.

PlayStation Plus styczeń 2020 – trailer oferty

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%