Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

PS Plus grudzień 2019 – gry na PS4 oficjalnie! Abonament w świetnej cenie

W tym miesiącu nie musimy czekać do popołudnia na ujawnienie gier w Plusie. Polski oddział PlayStation opublikował tytuły, zatem już wiemy, jakie gry wpadną do PS Plus grudzień 2019!

Zazwyczaj Sony podaje gry w PlayStation Plus na kolejny miesiąc w ostatnią środę miesiąca, o godzinie 17:30 czasu polskiego. Tymczasem polski oddział PlayStation widocznie przestrzelił – na europejskim blogu cisza w temacie, a na rodzimym już ujawniono gry w PS Plus grudzień 2019.

PS Plus grudzień 2019 – gry na PS4 – oferta

  • Titanfall 2
  • Monster Energy Supercross – The Official Videogame

Abonament PS Plus w promocji na Black Friday

Nowe gry z grudniowej oferty będą dostępne do pobrania od 3 grudnia.

Zwiastun grudniowej oferty PS+

Titanfall 2 – przejmij kontrolę nad potężnymi Tytanami w strzelance sci-fi FPS firmy Respawn Entertainment. Zdobywaj coraz wyższą pozycję jako osamotniony za linią wroga strzelec milicji Jack Cooper, który odkrywa Tytana klasy Vanguard. Poznaj więź, która łączy Pilota i Tytana biorących udział w nieplanowanej przez nich misji.

Monster Energy Supercross – The Official Videogame – Weź udział w wyścigach motocyklowych w trybie Monster Energy Supercross Season zawierającym ponad 80 oficjalnych marek i 300 elementów, które pozwolą Ci spersonalizować zarówno kierowcę, jak i motocykl.

Jak zatem widzicie, plotki o God of War w PS Plus grudzień 2019 okazały się chybione, lecz chyba to dobrze, ponieważ większość graczy zdążyła ponarzekać, że „to już każdy ograł”. A jak będzie choćby z Titanfall 2? Jesteście zadowoleni z takiego tytułu w grudniowym Plusie?

PS Plus grudzień 2019 ujawnione przez PlayStation Polska


Zanim PS+ na grudzień zacznie obowiązywać, możemy pobierać gry z listopada.

PlayStation listopad 2019 – do 3 grudnia pobieramy:

  • Nioh
  • Outlast 2

Nioh to RPG akcji, gdzie w nękanej wojną domową wielkiej krainie za każdym rogiem czekają starcia z potężnymi przeciwnikami. By zwyciężyć, będziesz potrzebować cierpliwości, która pozwoli ci poznać silne i słabe strony każdego przeciwnika, czy to człowieka, czy demona.

Outlast 2 przenosi nas do miasta na odludziu daleko od cywilizacji, gdzie wcielamy się w postać Blake’a Langermanna. Idziesz tropem wskazówek, które zaczynają się pozornie niemożliwym morderstwem ciężarnej kobiety znanej tylko jako Jane Doe. Śledztwo doprowadziło cię daleko do pustyni Arizony, do takiej ciemności, że nikt nie byłby w stanie jej rozjaśnić, i do tak głębokiego zafałszowania, że jedynym zdrowym wyjściem wydaje się tylko szaleństwo.

PlayStation Plus na listopad – zwiastun oferty

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się