Dying Light 2 do wypróbowania za darmo w PS Plus

PS Plus pozwala na ogranie za darmo polskiej hitowej gry
Newsy PS4 PS5

Posiadacze subskrypcji PS Plus mogą grać w ograniczoną czasowo wersję Dying Light 2. Polski hit o zombie doczekał się trzygodzinnego triala.

Dying Light 2 wyszło w pierwszej połowie bieżącego roku i z miejsca okazało się sporym hitem. Nic dziwnego – pierwsza część przyciągnęła przed ekrany miliony graczy, a wieloletnie wsparcie pozwoliło Techlandowi na przekonanie do siebie nowych fanów. Druga część parkourowej gry o zombie dopiero się rozwija, ale już niedługo otrzymać ma pierwsze fabularne DLC.

Nie ma się więc co dziwić, że aktualnie możemy ograć ten tytuł w PS Plus za darmo. Jeżeli jesteście posiadaczami abonamentu PS Plus, a do tego interesuje Was możliwość zagrania w Dying Light 2 – już teraz możecie pobierać specjalny trial. To wersja gry ograniczona trzygodzinnym limitem czasu. Na szczęście, jeśli zdecydujecie się zakupić grę, progres przenosi się do pełnej wersji.

O nowym trialu dostępnym dla „plusowiczów” napisało na Twitterze samo PlayStation. Odkąd działa nowa wersja usługi, posiadacze abonamentu mogą bez dodatkowych opłat wypróbować szereg wersji próbnych gier – Horizon Forbidden West, Cyberpunk 2077 czy właśnie nowo dodane DL2. To świetna okazja na przetestowanie gry tuż przed premierą Bloody Ties, czyli pierwszego pełnoprawnego fabularnego DLC. To miało zadebiutować wcześniej, ale niedawno twórcy przesunęli premierę. Teraz musimy czekać jeszcze miesiąc.

Niestety, PlayStation nie chwali się, czy oferta ta ograniczona jest czasowo, ale patrząc na poprzednie triale – raczej nie ma się o co martwić.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie