Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

18 komentarzy

PS Plus czerwiec 2020. Kiedy? Jakie gry na PS4 chcecie na Dzień Dziecka?

Oferta PS Plus czerwiec 2020 zacznie obowiązywać 2 czerwca, zatem tuż po światowym Dniu Dziecka. Jaki prezent chcielibyście dostać od Sony?

Zaczynamy odliczanie do ujawnienia oferty PS Plus czerwiec 2020. Kiedy ją poznamy? Sony ujawni gry na PS4 w standardowym terminie (poniżej szczegóły) i udostępni je do pobrania w pierwszy wtorek czerwca. Żeby skorzystać z oferty, musimy mieć aktywny abonament PlayStation Plus, a z okazji Days of Play 2020 kupimy go naprawdę tanio:

PS Plus czerwiec 2020 – kiedy poznamy ofertę?

Sony ujawni gry na czerwiec w PS Plus w środę 27 maja, o godzinie 17:30 czasu polskiego. Wystarczy, że tuż po tej godzinie zajrzycie na naszą stronę – listę opublikujemy od razu po oficjalnym komunikacie Sony.

Czerwcowa oferta zostanie natomiast udostępniona do pobrania w pierwszy wtorek miesiąca, który wypada 2 czerwca, a więc tuż po światowym Dniu Dziecka.

Jakie gry w PS+ czerwiec 2020 chcecie?

Liczymy na to, że Sony postara się z czerwcową ofertą i zrobi nam dobry prezent. Dajcie znać, jakie gry chcielibyście dostać – jakieś hity AAA, a może coś z drugiej ligi, na co niekoniecznie chcecie wydawać kasę, lecz z chęcią przygarniecie w Plusie? W maju mamy właśnie dwa takie tytuły:

  • Cities: Skylines
  • Farming Simulator 19

Jeśli chcecie przejrzeć listę wszystkich gier w historii usługi PlayStation Plus, zapraszamy pod ten adres.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się