Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 komentarze

PS Plus czerwiec 2020. 2 hity na PS4 do pobrania, najtańszy abonament

Pełna oferta PS Plus czerwiec 2020 od dzisiaj obowiązuje i możemy już pobierać drugą świetną grę (pierwsza jest dostępna od kilku dni). Jednocześnie sprawdzamy, gdzie kupić PS Plus na rok najtaniej.

PS Plus czerwiec 2020 to jedna z najlepszych ofert ostatnich miesięcy. Mamy dwie gry AAA na PS4: Call of Duty WWII oraz STAR WARS Battlefront II. Wojenna strzelanka została udostępniona do pobrania już wcześniej, a teraz możemy pobierać również wspomniana grę w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Pobierać mogą oczywiście ci gracze, którzy posiadają aktywny abonament PS Plus, a ten możemy kupić w wielu sklepach wyjątkowo tanio w ramach wydarzenia Days of Play 2020. Poniżej przegląd, gdzie kupić PS Plus na rok najtaniej:

PS Plus czerwiec 2020 – oferta – gry PS4

  • Call of Duty WWII
  • STAR WARS Battlefront II

Obie gry można już pobierać z PlayStation Store.

Call of Duty WWII to strzelanka wydana na PlayStation 4 w listopadzie 2017 roku. Gra zapewnia odmienne wrażenia z drugiej wojny światowej w trzech różnych trybach: w kampanii fabularnej, grze Wieloosobowej i w trybie zombie. Kampania przenosi graczy do Europy, a tryb Wieloosobowy to powrót do korzeni rozgrywki Call of Duty. Call of Duty: WWII Zombie Naziści to z kolei oryginalny, przerażający tryb współpracy, który przedstawia zupełnie nową historię dla wszystkich fanów zombie w Call of Duty.

Jeśli chodzi o drugą grę w PS+ na czerwiec 2020 – STAR WARS Battlefront II – jest to strzelanka osadzona w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

PS Plus czerwiec 2020 – gry – trailer oferty

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się