PS Plus – abonament w promocji i nagrody w GTA 5

Sony i Rockstar mają świetną ofertę dla graczy, którzy postanowią zajrzeć do sieciowego trybu GTA 5. Oprócz tego, że możemy pograć przez kilka dni w GTA Online bez PS Plus, to na dodatek możemy skorzystać z oferty “15 miesięcy PS+ w cenie 12 miesięcy”.

Jak wiemy od kilku dni, do 6 sierpnia możemy grać w GTA 5 Online bez abonamentu PS Plus, sprawdzając tym samym najnowszy dodatek GTA Online: Życie po godzinach oraz wszystkie wcześniejsze rozszerzenia. To jednak nie jedyny owoc współpracy Rockstar oraz Sony.

Promocja na abonament PS Plus dla graczy GTA 5

Jak czytamy na polskiej witrynie PlayStation:

Oprócz możliwości gry w GTA Online bez subskrypcji PS Plus, gracze, którzy nie mają członkostwa PS Plus, zyskają też dostęp do specjalnej oferty w grze. To członkostwo PlayStation Plus na 15 miesięcy w cenie 12, co oznacza, że możecie grać dalej i rozbudowywać przestępcze imperium nawet po 6 sierpnia.

Gracze, którzy skorzystają z tej oferty w grze, otrzymają też premię gotówkową – 1 250 000 GTA$ do wydania w GTA Online, na co tylko zechcą. Przez kolejnych siedem tygodni otrzymywać będą dodatkowo po 200 000 GTA$ w GTA Online. To niesamowite 2 650 000 GTA$ do wydania w GTA Online oraz 15 miesięcy PlayStation Plus.

Oferta jest aktualna do 7 sierpnia 2018 r., godz. 12:00 czasu polskiego. Dajcie znać, czy dacie się skusić!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: