PS Plus i wszystkie gry taniej niż oferuje Sony na Days of Play. Warto się przygotować

Days-of-Play-PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

2 czerwca startuje wielka akcja, którą Sony odpali specjalnie dla posiadaczy konsol PS5 i PS4. To promocje Days of Play z tańszym abonamentem PS Plus oraz grami. Choć ceny spadną, możesz sprawić, że za dosłownie wszystkie produkty w PS Store zapłacisz jeszcze mniej.

Days of Play to wielkie święto graczy PlayStation, które wystartuje 2 czerwca i zakończy się dziesięć dni później, 12 czerwca. W tym czasie taniej kupimy gry oraz abonament PS Plus. Sony już zdradziło, że każdy próg subskrypcji doczeka się obniżonej o 25 procent ceny. Ale prawdziwa radość przyjdzie dopiero wtedy, gdy powiem Wam, że możesz na Plusie zyskać nawet około 35 procentowy rabat. Zatem to doskonały moment, by przedłużyć bądź kupić subskrypcję.

PS Plus taniej niż można sobie wyobrazić

Jak kupować wszystko jeszcze taniej podczas Days of Play 2023? Zapewne będziecie płacić wirtualnym portfelem w PS Store. Mój sposób polega na tym, by uzupełnić złotówki w portfelu tańszym sposobem. Instant Gaming oferuje karty doładowujące, na różne kwoty, w promocyjnych cenach. Sami zobaczcie, ile zyskasz na rocznych planach PS Plus:

  • 158 zł za rok PS+ Essential – należy kupić karty 1x140PLN oraz 1x50PLN. Zapłacisz 158 zł i doładujesz portfel na kwotę 190 zł. Po kupnie Plusa za 180 zł na promocji w PS Store, zostanie jeszcze 10 zł w portfelu.
  • 251 zł za rok PS+ Extra – tutaj trzeba mieć w portfelu 300 zł. Przydadzą się zatem karty 1x200PLN oraz 1x100PLN. Za obie zapłacisz 251 zł z groszami.
  • 310 zł za rok PS+ Premium – wybierz karty 1x200PLN, 1x100PLN oraz 1x70PLN. Za wszystkie zapłacisz 310 zł, a doładujesz portfel na kwotę 370 zł! Po kupnie Plusa w promocji za 360 zł, zostanie jeszcze 10 zł w portfelu.

A oto wszystkie karty w promocji, w które możesz się zaopatrzyć specjalnie przed Days of Play 2023:

PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.

Taka okazja na tanie gry oraz abonament z pewnością nie powtórzy się szybko. Warto zatem zadbać o doładowanie środków w portfelu PS Store i kupować wszystko z jeszcze większym rabatem.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie